Gaukite nemokamą demo versiją!
+37052110110

Norite veiklios ir motyvuotos komandos?

Efektyvus personalo valdymas yra sėkmingos organizacijos pagrindas. Produktyvūs ir veiklūs darbuotojai visuomet dirba geriau. Vadovaujantis filosofija, kad žmogus yra svarbiausia, galima rasti talentingiausius darbuotojus, suvienyti juos bendram tikslui ir pasiekti puikių rezultatų skirtingose organizacijose. Siekite, kad jūsų organizacija taptų nešališka, puoselėjančia įvairovę ir visiems atvira, suvaldydami vis sudėtingesnius procesus, peržengiančius organizacijų sienas ir jau nebetelpančius į tradicinių personalo valdymo sprendimų rėmus.

Būtent todėl mūsų HCM (Human Capital Management) sprendimas gali būti ypač naudingas.

Esame oficialus „SAP Silver“ partneris, tiekiantis jų geriausius jau suprogramuotus sprendimus. Mes pasirūpiname visu klientų patirties ir personalo valdymo sprendimų diegimo bei priežiūros ciklu, nuo debesijos infrastruktūros ir individualizuotų sprendimų kūrimo, programinės įrangos diegimo bei integravimo iki konsultavimo, nuolatinės pagalbos ir aptarnavimo.

Mūsų HCM sprendimas (SAP SuccessFactors) apima visus talentų valdymo modulius (priėmimo į darbą, adaptavimo, mokymo, rezultatų ir tikslų, tęstinumo ir ugdymo bei kompensacijų valdymą), tai pat naujausius svarbiausių personalo valdymo galimybių rinkinius (darbuotojų duomenų registravimo, organizacinio valdymo, atlyginimų, pagalbos personalui ir kt.), taip pat  darbo laiko apskaitos valdymą.

HCM sprendimų apžvalga

Šaltinis: SAP

Kaip galite laimėti su mūsų HCM sprendimu?

 • Patraukli vartotojo patirtis – konkretus, aiškus ir patrauklus pateikimas visiems vartotojams bet kokiuose įrenginiuose.
 • Pažangi analitika – aktuali informacija geresniems verslo sprendimams priimti.
 • Padeda valdyti visą jūsų personalą – nuo visą ar dalį darbo laiko dirbančiųjų iki nenuolatinių darbuotojų, leidžia suprasti, valdyti ir optimizuoti jų talentus bei atskleisti visą potencialą.
 • Įrankiai, padedantys pastebėti, išvengti ir eliminuoti šališkumą priimant sprendimus talentingų darbuotojų atžvilgiu bei įveikti dažnos kaitos ir darbuotojų įsitraukimo iššūkius.
 • Lankstus įdarbinimas, greita pradžia, spartesnis vertybių ir galimybių nustatymas geriau tenkinant verslo poreikius.
 • Inovatyvi patirtis, modernūs ir intuityvūs sprendimai, padedantys verslui transformuoti savo darbuotojų patirtis.
 • Duomenų, procesų ir vartotojo patirties integravimas, padedantis paskirstyti investicijas ir sprendimus.
 • Pasiekiamas per saugias SAP debesijos technologijas, nediegiant jokios programinės įrangos.
 • Lengvai integruojamas su kitomis SAP programomis, įtraukiant didžiąją dalį visos organizacijos duomenų.
 • Derinant su mūsų CRM sprendimu, leidžia pasiekti dar didesnį efektyvumą ir suteikia dar didesnę naudą, ypač didesnėms komandos. Pasidomėkite!!
 • Visiškai paruoštas SAP CRM integravimas.
 • Gera architektūra ir plėtros galimybės, leidžiančios taikyti unikalius eksploatavimo reikalavimus ir juos sklandžiai išlaikyti po kiekvieno atnaujinimo.
 • Tinka bet kokioje pramonės šakoje, geografinėje zonoje dirbančiai ir bet kokio dydžio įmonei, su funkcinėmis spragomis viešajam, sveikatos priežiūros ir universitetų sektoriui.
 • Taupo jūsų laiką ir IT resursus, nes mes pasirūpiname jūsų naujų HCM sprendimų diegimu ir priežiūra.
 • Mūsų komandos patirtis ir iniciatyvus mąstymas – mūsų sistemos tarnauja jūsų komandai 24/7.
 • Ilgalaikė ir stabili partnerystė, nes mes pasirengę ilgam žaidimui.


Jūsų įmonės poreikiai yra pats svarbiausias mūsų prioritetas ieškant geriausių programinės įrangos sprendimų. Susisiekite ir pakalbėkime!

Svarbiausios mūsų HCM sprendimo savybės.

Trumpai apie SAP SuccessFactors Employee Central

Šaltinis: SAP

Trumpai apie SAP SuccessFactors Performance & Goals Management

Šaltinis: SAP

Ar norite išbandyti prieš perkant?
Jūs galite!

Prieiga prie mūsų demo versijos suteiks galimybę išbandyti produktą prieš jį įsigyjant. Paprašykite nemokamos demo versijos ir pasitarkite su mūsų specialistais, kad priimtumėte geriausią sprendimą. Užpildykite toliau pateiktą formą.

Pakalbėkime

Būdami vieni pirmųjų debesijos pagrindu veikiančių skambučių centrų sistemų jau 2002-aisiais, tikime, kad nepriekaištingas klientų aptarnavimas yra vienas svarbiausių verslo dalių.

 

Mūsų debesijos paslaugos naudojamos visame pasaulyje ir mūsų sistemos padeda aptarnauti klientus 24/7.

 

Gaukite atsakymus į savo išskirtinius klausimus. Esame tam, kad jums padėtume. Užpildykite pateiktą kontaktų formą arba rašykite mums adresu info@ipcallcenters.eu

* Šie laukai yra privalomi

Jūsų duomenys pas mus yra saugūs ir neperduosime jų trečiosioms šalimis komerciniais tikslais.

Mes naudojame slapukus analizei ir norėdami pasiūlyti jums aktualią informaciją. Spustelėdami mygtuką „Gerai“, patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus. Sužinokite daugiau..