Gaukite nemokamą demo versiją!
+37052110110

Ar jūsų klientų aptarnavimas pats geriausias? Kodėl klientai lojalūs?

Šiandienėje verslo aplinkoje pagrindinis rūpestis turi būti ne konkurentai, o klientai. Klientų patirtis yra svarbi ir išskiria jus iš kitų. Norite, kad jūsų prekių ženklo pažadai taptų tikrove ir būtų įgyvendinti.
Orientacija į klientą yra vienas svarbiausių verslo dalių ir jis visada toks turi likti.Šiandien klientai nori būti vertinami ir aptarnauti visais kanalais:

Būtent čia jums padės skambučių centro sprendimų paslaugos.

Esame oficialusis „SAP Silver“ partneris ir parduodame jų geriausius programinės įrangos sprendimus. Mes rūpinamės visu klientų patirties sprendimų kūrimo ir tvarkymo gyvavimo ciklu – nuo debesijos infrastruktūros ir nestandartinių sprendimų kūrimo iki programinės įrangos diegimo ir integravimo bei konsultavimo, nuolatinio palaikymo ir techninės priežiūros paslaugų teikimo.


Mūsų paslaugos

  • Licencijuoti sprendimai, skirti naudoti esamai programinei įrangai
  • Nestandartinių programinės įrangos sprendimų kūrimas
  • Programinės įrangos integravimas
  • Konsultavimas ir mokymai
  • Nuolatinė pagalba ir techninė priežiūra

Pažvelkite atidžiai ir sužinokite daugiau


Tam, kad jūsų klientų aptarnavimas būtų pats geriausias, jums taip pat reikės geriausios žmonių valdymo programinės įrangos. Pasidomėkite!

Pakalbėkime

Būdami vieni pirmųjų debesijos pagrindu veikiančių skambučių centrų sistemų jau 2002-aisiais, tikime, kad nepriekaištingas klientų aptarnavimas yra vienas svarbiausių verslo dalių.

 

Mūsų debesijos paslaugos naudojamos visame pasaulyje ir mūsų sistemos padeda aptarnauti klientus 24/7.

 

Gaukite atsakymus į savo išskirtinius klausimus. Esame tam, kad jums padėtume. Užpildykite pateiktą kontaktų formą arba rašykite mums adresu info@ipcallcenters.eu

* Šie laukai yra privalomi

Jūsų duomenys pas mus yra saugūs ir neperduosime jų trečiosioms šalimis komerciniais tikslais.

Mes naudojame slapukus analizei ir norėdami pasiūlyti jums aktualią informaciją. Spustelėdami mygtuką „Gerai“, patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus. Sužinokite daugiau..